Tvorba webstránok

Tvorba www stránok už dávno nie je len pekný grafický návrh. Tvorba internetových stránok dokonca už nie je len o efektných animáciach. V dnešnej dobe moderného internetu zahŕňa stránka omnoho viac - analýzu požiadaviek a očakávaní, zoznámenie sa s konkurenciou, efektné technologické riešenie ale hlavne, hlavne spôsob, ako na stránku pritiahnuť návštevníkov.

 

"Úspešná stránka je tá, ktorá je navštevovaná,
nie tá, ktorá iba dobre vyzerá!"

Sixnet

 


tvorba-web-stranok

Pri vytváraní webových stránok sa zameriavame na to, aby vám stránka nejakým spôsobom prinášala profit. Čiže:
 

tvorba-web-stranok Urobíme analýzu kľúčových slov a konkurencie
Nie je hanbou sa inšpirovať, pretože len tak nezaspíme na vavrínoch. Neustále sa inšpirujeme a inovujeme. To nám zabezpečí náš trvalý technologický náskok.
 
tvorba-web-stranok Pripravíme štruktúru tak,  aby prinášala reálny ohlas, teda novú klientelu a rastúci biznis
Základom je, aby sme vyvolali u návštevníka záujem a následnu interakciu - či už telefonát, elektronickú objednávku alebo budúcu návštevu.
 
tvorba-web-stranok Všetko zabalíme do trendového kabáta - skvelého dizajnu
K skvelému dizajnu patria samozrejme aj rôzne vychytávky. A tých sa my nebojíme - animovaný flash, efektné fotogalérie a efekty, rôzni viditeľní aj neviditeľní pomocníci.
 
tvorba-web-stranok Informácie prístupné pre každého
Kontrola prehliadačov (IE, Firefox, Opera, Safari, Chrome, ...), validita kódu, náhľad pre mobilné platformy. Jednoducho - staráme sa aj o veci, o ktorých vy mnohokrát ani netušíte.
 
tvorba-web-stranok Zverejniť, zverejniť, zverejnit!
Využívame rozsiahle databázy vyhľadávačov, katalógov, SEO boosterov, automatických pridávačov a bla bla bla aby sme vás zviditeľnili. A poriadne. Výsledky vidíte už v priebehu týždňov.
 
tvorba-web-stranok Staráme sa o vás
Poradíme, pomôžeme, dohliadneme na to, aby ste ostali na tej správnej ceste. A aktualizujeme, dopĺňame, kedykoľvek nás o to požiadate.
 

 

Chcete sa dozvedieť viac o tajomstvách tvorby webových stránok? Napíšte nám, zavolajte, dôjdite. Všetky potrebné informácie sú v kontaktoch.