SEO Optimalizácie

"Viete o tom, že až 70% návštevníkov
príde na vašu stránku cez vyhľadávače?
My to vieme."

 

A podľa toho sa aj snažíme. SEO (Search Engine Optimization) alebo optimalizácia pre vyhľadávače je súhrn niekoľkých nástrojov, ktoré zabezpečujú, aby vaša stránka dosahovala popredné umiestnenia vo vyhľadávačoch.

 

Kvalitné SEO nespočíva v nákupe odkazov, či prehnanom vypĺňaní kľúčových slov. Zahŕňa v sebe množstvo parametrov na stránke aj mimo stránky, ktoré ovplyvňujú pozície stránky vo vyhľadávačoch.

 

Optimalizáciu rozdeľujeme na 2 základné druhy:

 

internet-marketing

ON-PAGE optimalizácia

sa odohráva na vašej stránke. Na to, aby ju vyhľadávač dokázal prečítať a pochopiť, je potrebné, aby dodržiavala niekoľko základných prvkov. Kľúčové slová, pekné a jasné linky (nice URLs), titulky a zrozumiteľný kód. To všetko vieme, ide nám to a výsledky vieme zdokladovať. Naša SEO prípadová štúdia sa nachádza tu.

   
internet-marketing

OFF-PAGE optimalizácia

spočíva vo vytvorení spätných odkazov z externého prostredia. Tieto odkazy sa výraznou mierou podieľajú na pridelení vášho PAGE-RANK. Pomôžeme vám vytvoriť kvalitné spätné odkazy, aby sa vaša stránka dostala na tie najvyššie pozície.

 

SEO optimalizácia je základným nástrojom pre urýchlenie objavenia sa stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Správna analýza kľúčových slov a ich správne zahrnutie v SEO nástrojoch stránky zabezpečí zobrazenie sa stránky pri vyhľadávaní kľúčových slov, ktoré najviac súvisia so stránkou a vytvárajú potenciál prekliku na stránku. Na výber vhodných kľúčových slov využívame s obľubou nástroj Google AdWords.

 

V optimalizovaní stránky pre najvýznamnejšie vyhľadávače nám pomáhajú produkty od Googlu, naše najobľúbenejšie sú okrem spomínaného AdWords aj Webmaster Tools a Google Analytics.

 

Analýza návštevnosti a monitorovanie pozícií vo vyhľadávačoch realizujeme v pravidelných intervaloch. Pozície stránky vieme podporiť aj vytváraním kvalitných spätných odkazov.

 

Náš unikátny redakčný systém SixAdmin je vysoko optimalizovaný práve na vyhľadávače.