Café Tradición

Tak tomuto webu sme nemohli odolať, keďže sme ozajstní kávičkari. Avšak nešlo iba o web, ale o vytvorenie kompletnej firemnej identity pre značku kvalitnej kávy praženej na Slovensku.

 

Prvým krokom bolo vytvorenie logotypu, ktoré by sprostredkovalo zašlú slávu malých súkromných pražiarničiek, ktoré boli ešte v minulom storočí takmer v každom meste a vytvárali prívetivú atmosféru mesta. Spojením kávového zrna, písmena t (ktoré symbolizuje názov značky Tradición Café) a názvu značky vznikol zaujímavý logotyp, ktorý nás svojou čierno-bielou farebnosťou prenáša späť do doby, kedy na uliciach rozváňala čerstvo pražená káva.

 

Po navrhnutí logotypu sa logo stalo súčasťou všetkých grafických celkov a aj reklamných predmetov - katalógu, nálepky na obal produktu, aj kávovej šálky, ktorú mimochodom môžete dostať k nákupu v eshope ako darček.

 

Logo dominuje aj eshopu, ktorý dýcha kávou a jedinečným duchom doby cylindrov. Avšak funkcie, ktoré ponúka určite nie sú z tejto dávno minulej doby. Má prepracované zľavové moduly, ponúka množstevné zľavy, zľavové kupóny aj zákaznícke darčeky. Dealerský systém umožňuje starať sa o zákazníkov obchodu ako by boli v perinke, ale pozor, opakované objednávky sú to, na čo sme právom hrdí - vybrať objednávku, zadať počet opakovaní za mesiac a potvrdiť. A už si nemusíte robiť ťažkú hlavu a myslieť každý mesiac na to, že opäť musíte vypĺňať siahodlhú objednávku na kávu. Veru už nemusíte, náš systém to vybaví za vás.

 

Presvedčte sa o kvalite kávy aj našej práce na www.cafetradicion.sk.

 

Sixadmin

Sixadmin

Sixadmin

Sixadmin

Sixadmin

Sixadmin