Kariéra Dr.Max

Pracovný portál s inzerciou voľných pracovných pozícií pre sieť lekární Dr.Max.

HTSH

Spoločnosť HT SH s.r.o. prevádzkuje štrkovňu v Šarišských Michaľanoch. Vyrábajú, predávajú a dopravujú certifikované štrky, štrkopiesky, piesky, kameniva a zeminy, ktoré sú určené na predaj stavebníkom, ale aj iným spotrebiteľom.

Urológ Trebišov

Moderná súkromná urologická ambulancia v Trebišove, ktorá poskytuje komplexnú urologickú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami: obličiek, močovodov, močového mechúra, močovej rúry, prostaty, penisu, semenníkov, nadsemenníkov

Ramko

50 ročné skúsenosti hovoria za všetko. Na trhu rámovania obrazov pôsobia ako samostatná spoločnosť od roku 1991. Rámovanie ako také je ich rodinná tradícia, ktorú dnes zveľaďuje už tretia generácia - takmer 50 rokov skúseností. Aj preto môžeme o nich povedať, že sú rodinná firma, kde skúsenosti prechádzajú z otca na vnuka.

Sebrik

Spoločnosť SEBRIK, s.r.o. je rodinná spoločnosť založená v roku 2007. Tento rok sme dosiahli významný míľnik, 15 rokov od založenia spoločnosti. Našou hlavnou činnosťu je import a export a distibúcia potravín a nápojov z celého sveta. Naše produkty v súčasnosti distribujeme na Slovensku, v Českej republike a Slovinsku. Naše produkty dodávame do národných a nadnárodných sieti ako Billa, Jednota, OMV, Shell, Metro a ďalšie.

Hotel Zemplen

Hotel Zemplen je novopostavený hotel v Michalovciach, ktorý má k dispozícii 18 izieb a ponúka Vám elegantné ubytovanie. Je ideálnym miestom pre business klientelu ako aj rodiny s deťmi. LCD TV, minibar, sušič na vlasy, rýchlovarná kanvica, prírodná kozmetika Botanika a trezor je štandardom v každej izbe.

Guličky pre detičky

"Naším poslaním je predovšetkým vyčariť úsmev na detských tvárach." Spoločnosť GuličkyPreDetičky je najväčším výrobcom a prevádzkovateľom detskej zábavnej techniky vo východnej Európe. Naša spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a primárne zastrešujeme východnú Európu.

IvanTattoo

Vznik štúdia IVAN TATOO sa traduje do roku 1995, kedy sa zakladateľ, Ivan Vymazal, začal venovať tetovaniu a životnému štýlu s ním spojeným. V tých časoch ešte netušil, že jeho hoby sa stane jeho živobytím. Prvé začiatky boli ťažké a rôzne, určite ich s dnešnou kvalitou ponúkaných služieb a ani priestorov nie je možné porovnávať.

LFrank

Práci v stavebníctve sa venujeme dlhé roky, u niektorých z nás sa to dedí z pokolenia na pokolenie. Začínali sme asi ako každý - na rôznych stavbách, na rôznych pozíciach, pomaly zbierajúc cenné skúsenosti a zručnosti. V našej histórii sme zakúsili aj prácu v zahraničí, iný pohľad na vec a aj iné stavebné postupy. Dlhý čas sme sa venovali napínaným stropom, ktoré nás vďaka našej šikovnosti doviedol k prvým vlastným zakázkam.

Ambrela Pro Care

AmbrelaProCare je internetový obchod s rúškami a dezinfekčnými prostriedkami pôsobiaci na slovenskom a českom trhu. Systémové riešenie prepojené so skladovým a účtovníckym softvérom, platbonou bránou, možnosťou multiproduktov, zvýhodnenými balíčkami a objednávka rúška s vlastnou potlačou.

Ardo apartmány

Ardo Apartmány je portál ponúkajúci ubytovanie v rodinných domoch a apartmánoch nachádzajúcich sa na severe Maďarska v oblasti Aggtelek. Systém je pripravený na pripojenie sa na multi channel rezervačný systém spravujúci kanály ako je booking.com, airbnb.com atď.

Brayen

Luxusný eshop ponúkajúci fashion kúsky od svetoznámych značiek ako je Louis Vitton, Gucci, Chanel. Špecialitou eshopu je "nezverejňovanie" cien, personálny shopping, vernostný systém a VIP zákaznícky klub. Podpora predaja sa realizuje aj cez partnerskú stránku thebrunettebabe.sk

Brunette Babe

Blogovací portál kombinovaný s eshopom ponúkajúci vlastnú značku fashion kúskov. Jednotlivé články je možné spájať s tovarom z vlastnej produkcie aj z partnerských portálov. Súčasťou je aj aktívny newsletter marketing.

Asari

Dachmaster

Zelené strechy sú dnes trendom a my sami sme boli prekvapení, čo všetko sa dnes už dá. Aktuálne projekt čaká na naplnenie tovarom. Postavený na ultrarýchlom SixAdmin-e tretej generácie, doplnený o platobnú bránu a plánované napojenie na skladový softvér.

Daisy Group

Eventová agentúra zastrešujúca najväčšie mená slovenského showbiznisu vrátane ich profesných profilov spojených s referenciami. Technickou špecialitkou je úroveň zastrešenia, ďalej sú to prepojenia projektov, referencií a rôznych externých zdrojov informácií.

Danube Industries

Špecialisti v oblasti technologických stavieb - celoslovenský záber, nie len stavbári, ale aj konštruktéri, bezpečnostní technici. Pri ich realizáciach človek krúti hlavou, čo všetko je možné (a čo všetko musíte ovládať). Rozsiahla internetová prezentácia s premyslenou navigáciou a členením poskytovaného portfólia služieb.

Eventové rekvizity

Venujete sa eventom a svadbám - organizácia, príprava, dekorácie. A jedného dňa zistíte, že máte plný sklad a veci tam zbytočne stoja. Poďme to prenajímať znel nápad a my sme sa ho s chuťou chytili a zrealizovali.

Chronostore

Kvalitné hodinky o vás prezradia veľa. A potom sa z toho zrodí vášeň. A potom sa o svoju vášeň chcete podeliť a živiť sa ňou. Premyslený eshop ponúkajúci majstrovské kusy svetových hodinárov, neskutočné množstvo nastavení, filtrov a informácií.

Iuristico

Právo a spravodlivosť sú vážne veci a tak sme sa k tomu postavili aj my. Teda, tak svojsky, moderne, celoplošne, s ukrytou ideou na pozadí.

Kapa-press

Distribúcia novín, tlače a doplnkového tovaru je ťažký chlebík - plné sklady a autá, skoré ranné vstávanie, neskutočné množstvo položiek a náročná logistika. Kapa Press je nenáročná webová prezentácia spoločnosti, ktorá je na trhu už vyše dvoch desaťročí.

Marek Bednár

Pán Bednár je pán umelec, jeho šlágre robia radosť nejedným ušiam. Pekná, príjemná webová stránka, s portfóliom, napojená na YouTube kanál a detailne rozpísaným programom. Doplnená o možnosť online nákupu CD nosičov priamo v eshope na stránke.

Radové garáže

Ku svojmu bývaniu potrebujete aj garáž. Zaujímavý, nie úplne bežný developerský projekt predaja radových garáži pri rezidenčných projektoch, kde na to pôvodný developer zabudol alebo neočakával až taký záujem. Pred dizajnérom stála neľahká úloha ako spracovať náhľady tých dlhých telies, pred zadávateľom zas ako to spravovať. My si myslíme, že sa nám to podarilo na jednotku.

RVK

RVK je spoločnosť, ktorá má so svojimi dodávateľmi vybudované dlhodobé vzťahy a zaujímavú cenovú politiku. To im umožňuje predávať tovar cez eshop s napojením na Heuréku za veľmi zaujímavé ceny a v zaujímavých objemoch.

Zdravá fasáda

Jednoduchá internetová prezentácia, ktorá obsahuje zaujímavé informácie o tom, ako sa starať o svoju stavbu. Plne rezponzívny web postavený na SixAdmin3.0, grafický návrh pripravený na mieru s ohľadom na vizuálnu identitu a logo spoločnosti.

Arietes Marmont Resort

Krásna web stránka pre štvorhviezdičkový luxusný rezort je postavená na redakčnom systéme SixAdmin. Pri jej spúšťaní sme sa museli popasovať s viacerými výzvami. Od pravidelných aktualizácií súvisiacich s Covid opatreniami, cez predaj a nepredaj darčekových poukážok, až po kompletné zaškolenie zamestnancov na prácu so systémom balíčkov a zliav. Rezervačný systém je priamo napojený na recepciu a externé riešenie a zabezpečuje stále aktuálne informácie o cenách a kapacitách hotela.

MV Schlosserei-Stahlbau GmbH

MV Schlosserei-Stahlbau GmbH je rakúska kovospracujúca spoločnosť so sídlom v Prottes v Dolnom Rakúsku. Spoločnosť MV Schlosserei-Stahlbau GmbH podniká v oblasti kovoobrábania.

Ferroplast Sk

Slovensko-rakúska spoločnosť Ferroplast SK vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ zabehnutej výroby drobných dielov pre automobilový a stavebný priemysel predovšetkým pre rakúsky trh. Zameriavame sa na zákazkovú kovovýrobu. Vďaka našej technickej vybavenosti a skúsenostiam sme schopní vyrobiť najrôznejšie druhy produktov - od malých súčiastok do motora po deltablocky na diaľnice.

Glass4You

Venujeme sa obchodovaniu s pivom, vínom, alkoholom, kávou a pochutinami už od roku 2006. Absolvovali sme nespočetné množstvo ochutnávok a prezentácií, zásobovali sme stovky podnikov a predajní na území celého Slovenska. Ťažko nájdete niekoho, kto sa vo svojom sortimente vyzná viac, než my.

Conex-Trade

Majte svoju glukózu a cholesterol pod kontrolou. Meranie hladiny cukru v krvi a lipidového profilu.

Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum ako jediné múzeum technického zamerania na území Slovenska poskytuje pohľad do histórie a tradícií vedy a techniky. Ako hlavné centrum múzejnej dokumentácie spravuje bohaté zbierkové fondy, iniciuje starostlivosť o vybrané technické pamiatky in situ na území celého Slovenska, poskytuje odbornú pomoc pri ich záchrane a obnove. Dokumentuje podiel Slovenska a jeho osobností na rozvoji svetovej vedy a techniky.

Archima

SAPRIA

Slovenská asociácia procesného riadenia. Nezávislá odborná organizácia, ktorá združuje profesionálov, inštitúcie a záujemcov v oblasti procesného riadenia.

RV Apartmány Starý Smokovec

Ubytovanie a apartmány na prenájom v Starom Smokovci s wellnessom a masážami v ponuke.

Lokše Fašung

Vajnorské Lokše. Naše lokše pre Vás pripravujeme už od roku 1995. Pri ich výrobe využívame tradičnú vajnorskú receptúru, ktorú vytvorili naši predkovia. Základnými surovinami sú kvalitné zemiaky, múka a soľ. Samozrejme to najpodstatnejšie je kúsok nášho umenia a srdca.

Súťaž Recykluj a vyhraj

Kvetoslava Sarvašová

Celý život pracujem s ľuďmi. Žijem svoj Život 2.0, ktorý budujem na pevných základoch viac ako dvadsiatich rokov na pozícii personálnej riaditeľky v nadnárodných korporáciách. Počas svojej kariéry som pracovala s ľuďmi nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Srbsku, Belgicku, Nemecku, na Blízkom Východe a krátko aj v Indii.

Maxx Energy Drink

Tvoríme s MAXXimálnou energiou. Úplne nová webová stránka pre známy energetický nápoj priniesla úplne nové reakcie návštevníkov. Dôkazom je zvýšenie priemerného času návštevníka stráveného na stránke.

AltaiProdukte

Príroda Altaoa je jedinečná. Na Altai je viac ako 20 000 horských riek a jazier, väčšinou s krištáľovo čistou vodou, silnými prúdmi a strmými perejami.

Kutus Kutus

Prekonajte svoje zdravotné problémy, oživte svoje telo, cíťte sa skvelo a mladšie, pomocou prípravkov Kutus Kutus. Tradičný postup výroby, 69 liečivých rastlín a byliniek, príliv energie.

m-Reality Slovakia

Naša realitná spoločnosť pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami už od roku 2013. Našim klientom poskytujeme komplexné služby pri predaji a kúpe nehnuteľností ako aj právne a administratívne služby. Ponúkame Vám profesionálny prístup, istotu a kvalitu v zabezpečení Vašich potrieb.

Proyekt.sk

Hľadáme dokonalú dispozíciu, jednoduchosť a priestorovú efektivitu. Realizujeme projekty v oblasti komplexných architektonických a inžinierskych služieb.

Exide Batteries

V Európe je Exide jedným z najväčších výrobcov akumulátorov. Vo svojom portfóliu má slávne značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a iné. Zadaním bol redizajn existujúcej stránky, ktorý má nahradiť pôvodné a nepostačujúce riešenie. Starú webovú stránku vystriedal moderný vzhľad s administračným systémom Sixadmin. Unikátny produkt si zaslúži aj unikátny dizajn. Riešenie na mieru je prispôsobené pre mobilné zariadenia.

Falco Engineering Slovakia

Korene spoločnosti Falco Engineering Slovakia, s.r.o. siahajú do Veľkej Británie. Spoločnosť vznikla v roku 2011 pod názvom Falco Engineering Ltd. na základe úspešného projektu vytvoreného na výrobu banských mechanizovaných výstuží.

SchwarzNutrition

Schwarz Nutrition je špičkový producent doplnkov výživy. Základ našej spoločnosti tvorí tím kvalitných odborníkov a výživových špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti naturálnej suplementácie, spolupracujeme s vedcami v oblasti výživy aby sme mohli vytvoriť čo najvyššiu efektivitu našich produktov pre fyzicky aktívnych ľudí, seniorov ako aj výkonnostných športovcov.

Holz100

Drevené domy stavané systémom HOLZ100 obklopujú svojich obyvateľov zdravým drevom. Zdravým masívnym drevom pôvodom z rakúskych Álp. Vďaka jedinečnému spôsobu konštrukcie z dreva je celá stavba zhotovená z čistého, masívneho dreva, bez použitia akýchkoľvek moridiel, lepidiel a škodlivých látok.

Reštaurácia Malá Praha

Cafe & Restaurant Malá Praha vychádza z dobových a priestorových reálií Košíc - tolerantného multinacionálneho mesta. Svojim konceptom plne nadväzuje na tieto súvislosti a ponúka modernú európsku kuchyňu obohatenú o tradičnú lokálnu gastronómiu s dôrazom na využitie lokálnych surovín.

Čistenie ozónom

Dezinfekcia ozónom je maximálne bezpečná, pokiaľ je dodržaný správny odborný postup. Pri aplikácií ozónu je nutné, aby v priestore neboli prítomní žiadni ľudia, zvieratá a rastliny. Miestnosť musí byť uzavretá. Do miestnosti vstupuje len obsluha ozónového prístroja. Po aplikácií a vypršaní času nadstaveného na časovači sa počká približne dvadsať minúť a miestnosť sa vyvetrá.

Mastertec®

Mastertec sa špecializuje na výrobu kontajnerov, pavilónov, strážnych hál, stavebnicových domov. Naše výrobky sa široko používajú, okrem iného, v kancelárskych, stravovacích, obchodných, stavebných a skladových činnostiach.

KidiLove

Som mama dvoch detí a vďaka tej najstaršej som pred 14 rokmi začala sledovať trendy a ponuku v detskom svete. Trendy sa menia, ale jediné, čo sa nemení je, že každá mamina hľadá niečo, čo jej opateru a starostlivosť o malé bábätko uľahčí.

SM Beauty kozmetický salón

Profesionálny prístup, kvalita služieb a zaručený relax v príjemnom prostredí. Svojim klientom poskytujeme služby v oblasti starostlivosti o pleť a telo. Ponúkame vám ošetrenie pre rôzne typy pleti, masáž tváre, úpravu a farbenie obočia, farbenie mihalnic, lash lifting a botox mihalnic, 3D cashmere lashes, depiláciu voskom, líčenie denné aj večerné.

RimBasket

Myšlienka na vytvorenie chlapčenského basketbalového klubu v Košiciach vznikla koncom roku 2012, ako reakcia na nedostatočný vývin mladých športovo talentovaných chlapcov v druhom najväčšom meste na Slovensku, kde má basketbal dlhodobú tradíciu. Je ten správny čas, aby sme posunuli absentujúcu tréningovú úroveň basketbalu na vyšší stupienok a priniesli do mesta opäť mužskú extraligovú súťaž s košickými odchovancami.

GOFAR

Zabezpečujeme profesionálne služby spojené so sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností a priamo súvisiacich služieb ako aj finančné sprostredkovanie pre sektor Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a pre sektor Poistenie alebo zaistenie.

DUBAS

Spoločnosť DUBAS S.F., s. r. o. je stavebná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2005 za účelom realizácie lešenárskych, montážnych a iných prác.

SProtektor Retreading solutions

Vaša špecializovaná firma na protektorovanie pneumatík pre užitkové a nákladné vozidla, autobusy, poľnohospodárske , stavebné, ťažobné a rôzné priemyselné stroje.

GENERAL BEVERAGES

Spoločnosť GENERAL BEVERAGES, s. r. o. je producentom a distribútorom v nápojárskom priemysle. Portfólio spoločnosti zahŕňa víno, pivo, športové nápoje, miešané alkoholické nápoje z ovocia.

Pekné kúrenie

COFI financie odborne

Cofi je projekt a miesto, kde nájdete cenné a hodnotné informácie, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Sme skupina finančných odborníkov, ktorí tvoria užitočný obsah, aby sme pomohli ľuďom zorientovať sa v zložitom svete financií. Cofi ponúka praktické postupy, riešenia, rady a tipy k finančným produktom a službám v štyroch hlavných oblastiach: úvery, poistenie, dôchodky a investovanie.

Steward Bistrorante

TWO WINGS s.r.o. pod značkou STEWARD pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Kvalitnú výstupnú produkciu orientuje na spokojnosť zákazníka a neustále sa zaujíma o jeho potreby a požiadavky.

GENAS Asociácia pre generické a biosimilárne lieky

GENAS Asociácia pre generické a biosimilárne lieky združuje výrobcov a dodávateľov generických a biologicky podobných liekov pôsobiacich na Slovensku.

mGallery

Predajná galéria obrazov mGallery ponúka umelecké diela od slovenských aj zahraničných maliarov. Okrem širokej ponuky obrazov v predajnej galérii obrazov mGallery nájdete aj sortiment obrazových rámov. Radi vám pomôžeme s výberom vhodného rámu a zarámujeme maľbu, výšivku, fotografiu...

Bravastav

Spoločnosť Brava-Stav, s. r. o. vznikla v roku 2013. Zaoberá sa prevažne stavebníctvom, realizáciou stavieb, finálnymi stavebnými úpravami domov a bytov.

TRYYO

Nový trend nakupovania. V pohodlí domova, bez straty času, peňazí a bez akéhokoľvek rizika. Tryyo je miesto, kde vy rozhodujete, kedy prídete, čo si vyskúšate a čo naozaj kúpite.

Konferencia ASUAN

Unikátny barterový systém

Novinka na Slovensku. Vždy aktuálny katalóg ponúk a dopytov. Registrácia a konto zákazníka s prehľadom o všetkých zrealizovaných obchodoch, rozosielanie cenových ponúk a ešte viac. O všetkých činnostiach informuje systém e-mailových notifikácií.

VAWA® Balance Board

Zadaním bol úplne nový e-shop, ktorý má nahradiť pôvodné a nepostačujúce riešenie. Starú webovú stránku vystriedal dvojjazyčný e-shop s administračným systémom Sixadmin. Unikátny produkt si zaslúži aj unikátny dizajn. Riešenie na mieru je prispôsobené pre mobilné zariadenia a obsahuje aj zaujímavé prvky ako pridanie gravírovania v podobe textu, či obrázku.

Sieť potravín Milk-Agro

Pre nášho najväčšieho zákazníka sme spracovali redizajn, ktorý vylepšil celkové rozloženie elementov pre lepší používateľský zážitok. Všetky novinky, články, či obľúbené recepty sú dostupné aj na smartfóne alebo tablete. Rýchle tlačidlá pre otvorenie najnovšieho letáku alebo vyhľadanie predajne uľahčujú prehliadanie.

Trávenie bez problémov

Gastroenterologická ambulancia ENDOMED ponúka transnazálnu endoskopiu ako jediná na východnom Slovensku. Stará stránka nezodpovedala súčasným trendom, a tak sme veľmi radi, že sme mohli vytvoriť serióznu webovú prezentáciu.

Apartmány Penmoorent

Farma Michalovce

Domy a byty VillaPark

Ambulancia pre deti a dorast

Automatizované píly StrojCAD

Pre svetového výrobcu drevoobrábacích strojov pre priemysel sme spustili úplne novú webovú prezentáciu s novým administračným systémom SIXADMIN 3. Obsah je dostupný vo viacerých jazykových mutáciách a jednotlivé stroje majú svoje vlastné detailné prezentácie s foto/videogalériami.

Pečivo Maral

Pekáreň MARAL ponúka lahodné mrazené pečivo vhodné pre veľkoodberateľov i domácnosti. Celý sortiment chutných pekárenských výrobkov je teraz prehľadne dostupný pomocou filtra s kategóriami.

Rain for climate za lepší život

Pripojte sa aj vy k medzinárodnému tímu a pomôžte vytvoriť hnutie riešiace klimatické zmeny. Každý môže prispieť pomocou PayPal rozhrania. Interaktívne obrázky a responzívna časová os vám ukáže klimatické zmeny na životnom prostredí.

E-shop Vaša kúpeľňa

V spolupráci so spoločnosťou SOLIDSTAV sme pripravili najväčší e-shop s kúpeľňovým príslušenstvom na trhu plný inovatívnych funkcií a precízneho vyhľadávania. Prehliadanie produktov je doplnené o filter s cenovým intervalom, zoradením produktov podľa ceny, či dostupnosti.

Andy-Andy Fashion

Luxusná kamenná predajňa s dámskou módou ANDY-ANDY Fashion v OC TIP TOP, Košice už aj online. Jednoduchá, ale elegantná webová stránka poskytuje rýchly kontaktný formulár a odkazy na sociálne siete. Obsah dopĺňa fotogaléria sortimentu.

Zábavné košické cyklotraily

Kancelárie BUBI – GOLD CENTER

Tlačené komponenty PERLON

Reklamná agentúra playmedia

Čistiace produkty Revise

4. medzinárodný festival ohňostrojov

Pozrite si pracovné ponuky

TRANSTECH – inteligentné elektromery

TRANSTECH, a. s. ponúka inteligentné elektromery a riešenia pre distribučné spoločnosti. Webová stránka obsahuje implementovaný internetový obchod s autopríslušenstvom.

IQ machining

IQ Machining, s.r.o. so sídlom v Martine je odborníkom na trieskové obrábanie kovov, CNC frézovanie a sústruženie. Jeho služby si môže pozrieť každý na novej webovej stránke.

MŠ Humenská 51

Aj pre materskú školu pripravíme riešenie, rovnako ako pre MŠ na Humenskej ulici v Košiciach. Nová webová stránka prináša všetko, čo potrebuje od sekcie pre rodičov, po fotogalériu zo spoločenských aktivít materskej školy.

Slovak4foreigners

Navštívte stránku anglických kurzov, vyberte si ten svoj a naučte sa po anglicky s úsmevom.

OD Citadela pre váš voľný čas

Nové nákupné centrum v Košiciach už čoskoro. Pre klienta sme vytvorili systém pre správu rezervácie priestorov. Výber priestorov rozdelených podľa jednotlivých podlaží. Každý priestor má vlastnú kartu s pôdorysom.

Architektonický ateliér A-typ

Architektonický ateliér predstavuje svoje realizované projekty vo fotogalérii na novej webovej stránke.

Nehnuteľnosti virtuálne

Poľnohospodárska technika Inter Agro

Petdays

InSi

Infinium

Požičovňa Lega

Stále nové LEGO® bez neporiadku v detskej izbe ! POSKLADAJ - POHRAJ SA - VYMEŇ ZA NOVÉ. Požičovňa hračiek je tu pre vás.