Internet marketing

SEO a internetové kampane

Ukončením projektu a spustením webovej stránky sa naša práca zďaleka nekončí. Webová stránka má zarábať, má predávať. A na to potrebuje marketing. Internet ako médium integrujúce video, grafiku a textovú informáciu má obrovský potenciál na tvorbu rôznych marketingových kanálov.

"Už dávno sú preč časy, keď banner z výmenného systému bolo jediné reklamné médium."

tvorba-web-stranok

 

Vďaka dnešným moderným nástrojom dokážeme vaše reklamné kampane nielen efektívne plánovať, ale aj počas celého ich priebehu veľmi precízne monitorovať a za jazdy meniť. Žiadne iné médium vám neumožní takú flexibilitu vašej kampane. Využívanie internetu v dnešnej dobe navyše vytvára priestor, aby bol online marketing najefektívnejším marketingovým nástrojom.

 

Vďaka našim skúsenostiam dokážeme vašu kampaň naplánovať presne podľa vašich predstáv, požiadaviek a schopností. Jej rozsah nastavíme presne podľa finančného zadania tak, aby efektivita bola čo najvyššia - chcete veľké množstvo návštev v čo najkratšej dobe alebo radšej presne cielené odkazy rozložené za málo peňazí na dlhšie obdobie? Nie je problém...

 

Základné nástroje internetového marketingu:

reklmane-kampane
Každá kampaň je namiešaná z viacerých zložiek - od cielenia cez plánovanie, rozpočtovníctvo a odhady až po nákup reklamného priestoru. Spolupracujeme s poprednými portálmi a reklamnými systémami, aby sme dokázali pokryť všetky zložky.
sem
Viete, že až 70 % návštevníkov vašich stránok tvoria návštevy cez vyhľadávače? SEM sa skladá z dvoch hlavných zložiek - SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) a platené odkazy.
microsite
Jednorazový projekt vytvorený na podporu produtku alebo služby. Poväčšinou má odlišné ovládanie ako bežné stránky a nápad a nápadité spracovanie sa u nich cenia.

Príklad: Produktová stránka na podporu preparátu vyživujúceho vlasy a nechty www.forcapil.sk
emailing
Profesionálne spracovaný email rozoznáte na prvý pohľad od bežného spamu (nevyžiadanej pošty). Nehovoriac o jeho možnostiach a schopnostiach. V našom portfóliu nájdete okrem systémov na zber e-mailov na vašich stránkach aj profesionálne spracovanie takýchto emailov a doručenie k distribúcii.

Príklad: séria mailingu pre Aukro Slovakia

 

 A samozrejme, radi naše skúsenosti a know-how poskytneme aj reklamným a mediálnym agentúram.