Vytvárame moderné webové stránky

Tvorba www stránok už dávno nie je len pekný grafický návrh. Tvorba internetových stránok dokonca už nie je len o efektných animáciach. V dnešnej dobe moderného internetu zahŕňa stránka omnoho viac – analýzu požiadaviek a očakávaní, zoznámenie sa s konkurenciou, efektné technologické riešenie ale hlavne spôsob, ako na stránku pritiahnuť návštevníkov.

Pri vytváraní webových stránok sa zameriavame na to, aby vám stránka prinášala profit.

1. Urobíme analýzu kľúčových slov a konkurencie

Nie je hanbou inšpirovať sa, pretože len tak nezaspíme na vavrínoch. Neustále sa inšpirujeme a inovujeme. To nám zabezpečí technologický náskok.

2. Pripravíme štruktúru tak, aby prinášala reálny ohlas

Základom je, aby sme vyvolali u návštevníka záujem a následnu interakciu - či už telefonát, elektronickú objednávku alebo budúcu návštevu.

3. Všetko zabalíme do trendového dizajnu

K skvelému dizajnu patria samozrejme aj rôzne vychytávky. A tých sa my nebojíme.

4. Informácie prístupné pre každého

Kontrola prehliadačov (IE, Firefox, Opera, Safari, Chrome...), validita kódu, náhľad pre mobilné platformy. Jednoducho – staráme sa aj o veci, o ktorých zákazník mnohokrát ani netuší.

5. Zverejniť, zverejniť, zverejniť!

Využívame rozsiahle databázy vyhľadávačov, katalógov, SEO boosterov, automatických pridávačov. Výsledky vidíte v priebehu niekoľkých týždňov.

6. Staráme sa o vás

Poradíme, pomôžeme, dohliadneme na to, aby ste ostali na tej správnej ceste. Aktualizujeme, dopĺňame, kedykoľvek nás o to požiadate.

Chcete sa dozvedieť viac o tajomstvách tvorby webových stránok? Napíšte nám, zavolajte, dôjdite. Všetky potrebné informácie sú v kontaktoch.