Tvoríme moderné webové stránky a internetové obchody

Webové stránky a e-shopy už dávno nie sú len o peknom dizajne. Tvorba internetových stránok dokonca už nie ani o efektných animáciach. V dnešnej dobe moderného internetu zahŕňa stránka omnoho viac – analýzu požiadaviek a očakávaní, zoznámenie sa s konkurenciou, efektné technologické riešenie, ale hlavne spôsob ako na stránku pritiahnuť návštevníkov.

Webhosting ZDARMA za využitie našich služieb

Našou filozofiou nie je prevádzkovať tisícky anonymných stránok. My vás radi poznáme, vieme vám zavolať ale aj vy viete zavolať nám. My radi odpovieme a vyriešime. Našou politikou je poskytovanie služieb bez obmedzenia kapacít e-mailových schránok, rozsahu webových stránok alebo limitov na prevádzku stránky (tzv. traffic limity). Nie, my vám radšej zavoláme a opýtame sa, či je ozaj nutné mať toľko dát alebo vás požiadame, aby ste si na server neukladali DVD filmy – áno, aj to sa nám stalo :-)

SEO optimalizácia

SEO (Search Engine Optimization) alebo optimalizácia pre vyhľadávače je súhrn niekoľkých nástrojov, ktoré zabezpečujú, aby vaša stránka dosahovala popredné umiestnenia vo vyhľadávačoch.

Kvalitné SEO nespočíva v nákupe odkazov, či prehnanom vypĺňaní kľúčových slov. Zahŕňa v sebe množstvo parametrov na stránke aj mimo stránky, ktoré ovplyvňujú pozície stránky vo vyhľadávačoch.

Sociálne siete

Stránka, ktorá má byť úspešná, nekončí naprogramovaním a spustením. Sociálne siete sa totiž stávajú jedným z najefektívnejších spôsobov internet marketingu a popularizovania web stránky.

Ponúkame správu sociálnych sietí, ale aj vedenie kampaní na sociálnych sieťach na získavanie lajkov na Facebookových stránkach, resp. fan pages. Máme skúsenosti so správou fan pages na sociálnych sieťach pre fiermné prezentácie aj pre e-shopy.

Grafické štúdio

  • Grafické návrhy webových stránok
  • Tlačoviny – letáky, plagáty, billboardy
  • Fotografovanie, DTP
  • Reklamné predmety – potlač, vizualizácia
  • Veľkoplošná tlač a potlač
  • Logo, korporátna/firemná identita
  • Výlepy – výklady, autá

 

Domain registration

Vaša doména je vaše druhé meno. Pomôžeme s registráciou a prepojením domény s webovou stránkou alebo internetovým obchodom. Chcete rôzne domény pre rôzne jazykové verzie? Vybavíme aj tie. Registrovali sme už predsa niekoľko stoviek domén. Nezabudnite, že vašu doménu zabezpečíme aj HTTPS certifikátom, ktorý by v súčasnosti nemal chýbať žiadnej doméne. Google vás vidí.