Maxx Energy Drink

Tvoríme s MAXXimálnou energiou. Úplne nová webová stránka pre známy energetický nápoj priniesla úplne nové reakcie návštevníkov. Dôkazom je zvýšenie priemerného času návštevníka stráveného na stránke.

Barter & Business

Novinka na Slovensku. Vždy aktuálny katalóg ponúk a dopytov. Registrácia a konto zákazníka s prehľadom o všetkých zrealizovaných obchodoch, rozosielanie cenových ponúk a ešte viac. O všetkých činnostiach informuje systém e-mailových notifikácií.

VAWA

Zadaním bol úplne nový e-shop, ktorý má nahradiť pôvodné a nepostačujúce riešenie. Starú webovú stránku vystriedal dvojjazyčný e-shop s administračným systémom Sixadmin. Unikátny produkt si zaslúži aj unikátny dizajn. Riešenie na mieru je prispôsobené pre mobilné zariadenia a obsahuje aj zaujímavé prvky ako pridanie gravírovania v podobe textu, či obrázku.

Milk-Agro

Pre nášho najväčšieho zákazníka sme spracovali redizajn, ktorý vylepšil celkové rozloženie elementov pre lepší používateľský zážitok. Všetky novinky, články, či obľúbené recepty sú dostupné aj na smartfóne alebo tablete. Rýchle tlačidlá pre otvorenie najnovšieho letáku alebo vyhľadanie predajne uľahčujú prehliadanie.

Gastroenterologická ambulancia ENDOMED ponúka transnazálnu endoskopiu ako jediná na východnom Slovensku. Stará stránka nezodpovedala súčasným trendom, a tak sme veľmi radi, že sme mohli vytvoriť serióznu webovú prezentáciu.

StrojCAD

Pre svetového výrobcu drevoobrábacích strojov pre priemysel sme spustili úplne novú webovú prezentáciu s novým administračným systémom SIXADMIN 3. Obsah je dostupný vo viacerých jazykových mutáciách a jednotlivé stroje majú svoje vlastné detailné prezentácie s foto/videogalériami.

Pečivo Maral

Pekáreň MARAL ponúka lahodné mrazené pečivo vhodné pre veľkoodberateľov i domácnosti. Celý sortiment chutných pekárenských výrobkov je teraz prehľadne dostupný pomocou filtra s kategóriami.

Rain for climate

Pripojte sa aj vy k medzinárodnému tímu a pomôžte vytvoriť hnutie riešiace klimatické zmeny. Každý môže prispieť pomocou PayPal rozhrania. Interaktívne obrázky a responzívna časová os vám ukáže klimatické zmeny na životnom prostredí.

Vaša kúpeľňa

V spolupráci so spoločnosťou SOLIDSTAV sme pripravili najväčší e-shop s kúpeľňovým príslušenstvom na trhu plný inovatívnych funkcií a precízneho vyhľadávania. Prehliadanie produktov je doplnené o filter s cenovým intervalom, zoradením produktov podľa ceny, či dostupnosti.

Andy-Andy Fashion

Luxusná kamenná predajňa s dámskou módou ANDY-ANDY Fashion v OC TIP TOP, Košice už aj online. Jednoduchá, ale elegantná webová stránka poskytuje rýchly kontaktný formulár a odkazy na sociálne siete. Obsah dopĺňa fotogaléria sortimentu.

Košické cyklotraily

BUBI – GOLD CENTER

PERLON, s. r. o.

playmedia.sk

Revise

4. medzinárodný festival ohňostrojov

Pozri-Pracu, s.r.o.

Transtech

TRANSTECH, a. s. ponúka inteligentné elektromery a riešenia pre distribučné spoločnosti. Webová stránka obsahuje implementovaný internetový obchod s autopríslušenstvom.

IQ machining

IQ Machining, s.r.o. so sídlom v Martine je odborníkom na trieskové obrábanie kovov, CNC frézovanie a sústruženie. Jeho služby si môže pozrieť každý na novej webovej stránke.

MŠ Humenská 51

Aj pre materskú školu pripravíme riešenie, rovnako ako pre MŠ na Humenskej ulici v Košiciach. Nová webová stránka prináša všetko, čo potrebuje od sekcie pre rodičov, po fotogalériu zo spoločenských aktivít materskej školy.

Learn Slovak language with a smile :-)

Navštívte stránku anglických kurzov, vyberte si ten svoj a naučte sa po anglicky s úsmevom.

Citadela

Nové nákupné centrum v Košiciach už čoskoro. Pre klienta sme vytvorili systém pre správu rezervácie priestorov. Výber priestorov rozdelených podľa jednotlivých podlaží. Každý priestor má vlastnú kartu s pôdorysom.

A -typ

Architektonický ateliér predstavuje svoje realizované projekty vo fotogalérii na novej webovej stránke.

Nehnuteľnosti virtuálne

Inter Agro

Petdays

InSi

Infinium

Legorent