Unique websites

services content1

Mám záujem

Web hosting

services content2

Mám záujem

SEO optimalizácie

services content3

Mám záujem

Sociálne siete

services content4

Mám záujem

Graphic studio

services content5

Mám záujem

Registrácia domén

Zaregistrovali sme už vyše 500 domén a zaregistrujeme aj tú vašu. Máte záujem?

Mám záujem

Naše referencie si Vás získajú

Pozrite si aktuálne práce z nášho portfólia a presvedčte sa o kvalite sami.
referencie

SIXNET v číslach

Sixnet v číslach content
0

rokov skúsenosti

0

registrovaných domén

0

realizovaných projektov

Vaša cesta do online sveta

Každá webová stránka si tým prejde :-)

Krok postup 1.

Krok postup 1. span

Chocolate bar toffee sesame snaps. Lollipop gummies gummi bears cotton candy dragée powder ice cream sweet roll. Chupa chups dragée danish candy caramels pastry. Tootsie roll bonbon fruitcake sweet caramels tiramisu danish carrot cake candy canes. Macaroon carrot cake tootsie roll sugar plum tiramisu croissant. Tootsie roll croissant brownie. Cake sesame snaps tart.

2. krok

Grafický návrh

Sledujeme trendy, odporúčania a výsledky testovaní zo sveta. Získané informácie prenášame do našich grafických návrhov, pretože návštevník je vždy na prvom mieste. Pripravíme všetky potrebné podstránky, ale pamätajte, že dizajn sa vždy prispôsobuje obsahu, nikdy nie naopak. Čím lepší obsah dodáte, tým lepší výsledok získate.

3. krok

Programovanie

Chvíľa, keď sa programátor a grafik prestanú kamarátiť. Statický grafický návrh ožíva vstupom programátora do hry. Dizajn sa stáva funkčnou webovou stránkou alebo e-shopom a dochádza k prepojeniu s administračným systémom SIXADMIN 3, vďaka ktorému si svoju novú internetovú stránku aktualizujete sami.

4. krok

Spustenie

Webová stránka už vyrástla a je pripravená žiť svoj online život. Popritom ju vybavíme nástrojmi Google, ktoré budú sledovať ako sa jej darí. Urobíme SEO analýzu kľúčových slov a pripravíme stránku pre vyhľadávače. Nainštalujeme Google Analytics a pridáme si vás do referencií :-)

5. krok

Pokračujeme

Keďže vývoj webových stránok je nekonečný príbeh, ani my nekončíme. Každý chce byť videný a internet je skvelým miestom pre reklamu. V prípade záujmu si dáme ďalšie stretnutie a dohodneme plán boja v oblasti sociálnych sietí, či reklamných kampaní Google Ads.

naše služby
Vieme, že sme Vás už presvedčili, poďme na prvý krok našej budúcej spolupráce

Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie

Ak máte ďalšie otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhlásenie dotknutej osoby

Odoslaním formuláru vyhlasujem súhlas so spracovaním osobných údajov a že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov u prevádzkovateľ SIXNET s.r.o., so sídlom Dúhová 40 Košice - mestská časť Juh 040 01, IČO: 36 215 121, zapísane v OR Okresného súdu Košice I, 13367/V a bol/a som ako dotknutá osoba poučená o svojich právach.